Kraak de Kluis – Open avond


Op zaterdag 3 september werd er op de Kazerne de Kraak de Kluis actie gehouden. Kinderen die hun sleutel kwamen proberen kregen een uitnodiging voor de open avond mee. Die werd gehouden op afgelopen donderdagavond 8 september. Iedereen was vanaf 19.30 welkom op de Kazerne en daar werd flink gehoor aan gegeven. Meer dan dertig kinderen en hun ouders gingen eerst mee naar de blazers repetitie, waar dirigent Gerben Kralt uitleg gaf over hoe een repetitie gaat en wat voor instrumenten er allemaal zijn. Daarna ging de groep naar de slagwerkers, om te kijken hoe een repetitie met alleen maar trommels gaat. Om 20.00 uur werd, omdat de Kluis niet was gekraakt, de tablet verloot en gewonnen door Geraldine! In totaal zijn er tijdens de Kraak de Kluis actie tien kinderen lid geworden van onze vereniging. We heten ze van harte welkom en hopen dat ze zich thuis gaan voelen bij onze vereniging!


#JongFloraBand