Nieuws | Maatregelen omtrent Corona-virus

Door de maatregelen omtrent het corona-virus zijn per direct alle activiteiten van onze vereniging opgeschort. Onze leden en andere betrokkenen zijn op de hoogte gesteld van dit feit via de nieuwsflits. Mocht je deze nieuwflits niet hebben ontvangen, controleer dan je spam-box van je emailaccount en neem anders contact op met je sectiebestuur.

De maatregelen gelden in elk geval tot en met 6 april. Mochten er in de tussentijd zaken veranderen, word je opnieuw via de nieuwflits op de hoogte gesteld.68 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

tel:      +31 (0)71 402 99 13

mail:    info@floraband.nl

 

adres:  Verenigingsgebouw

           'de Kazerne'

           Waardlaan 1a

           2231 NA Rijnsburg

Sponsorkliks

© 2021 by Flora Band

Sponsoren

1/39

Privacy Policy